Rodzaje i sposób działania pompki do penisa – dowiedz się zanim skorzystasz!

Kiedy mężczyźni pragną powiększyć swoje prącie, bardzo często sięgają po pompki do penisa. Gwarantują one przede wszystkim szybkie rezultaty, oczywiście jeśli są użytkowane zgodnie z zaleceniami i wykonane przez dobrego producenta. Okazuje się też, że pompki będą świetnym rozwiązaniem nie tylko dla tych, którzy mają problemy z erekcją, ale też po różnych urazach.

Co ciekawe, pierwsza pompka do penisa pojawiła się na rynku już na początku XX wieku. Najchętniej korzystają z nich mężczyźni, którzy posiadają niedowład kończyć, zaburzenia psychiczne na tle seksualnym, cierpiący na problemy z erekcją, ale też po prostu posiadający małe prącie.

Pompki erekcyjne działają przede wszystkim na zasadzie zasysania, co ma spowodować dodatkowego przekrwienie członka oraz spowodować, że obwód penisa się zwiększy. Jeżeli chodzi o wyłącznie naturalne sposoby na powiększenie penisa, pompki są tym najskuteczniejszym.

Na jakiej zasadzie działają pompki do penisa?

To, jak powiększyć penisa to pytanie, które stawia sobie sporo mężczyzn, a pompki erekcyjne mogą im w tym pomóc. Całe działanie bazuje na zasysaniu, prowadzącym do tego, że do penisa napływa zdecydowanie więcej krwi, niżeli podczas naturalnej erekcji. Co więcej, tego typu urządzenia sprawiają, że tkanki ciał jamistych członka posiadają większą rozszerzalność.

Systematyczne stosowanie pompki spowoduje, że ciała jamiste staną się znacznie silniejsze, a to pozwoli na to, że efekt powiększenia będzie trwalszy. U całkowicie zdrowego mężczyzny mózg odpowiada za bodziec napływu krwi do penisa, kiedy ten staje się podniecony. Gdy dochodzi do erotycznych bodźców, członek po prostu twardnieje, a także zwiększa się jego objętość. Dzięki wywieranego na członku ciśnienia za pomocą pompki powiększającej penisa, można wspierać lub zastępować naturalne, biologiczne procesy.

Pompka do penisa – w kwestii jej budowy

Budowa pompki do penisa wcale nie jest taka skomplikowana. Składa się ona z dwóch podstawowych elementów, a są nimi cylinder i mechanizm do pompowania. Cylinder to po prostu rura ze specjalnego tworzywa, gdzie należy włożyć członka. Element ten zwykle jest połączony z pompką, a ta zwykle jest w formie gruszki bądź pistoletu. Spotkamy się też modelami trochę droższymi, w których zainstalowano elektroniczny mechanizm pompowania, a ten można sterować bez naszego udziału.

Jakie typy pompek do penisa wyróżniamy?

Mimo, że rynek obfituje w przeróżne rodzaje pompek do penisa, przeważającą część stanowią dwa główne typy, czyli te próżniowe oraz wodne.

Zadaniem pompek próżniowych jest odsysanie powietrza, które znajduje się wewnątrz cylindra. W wyniku tego, w środku obserwuje się należyte podciśnienie, co pozwala na odpowiedni rozrost jamistych tkanek członka, a to z kolei wzmaga wzrost obwodu penisa. Identyczny mechanizm zasysania spotkamy w pompkach wodnych, natomiast tam to ciśnienie wody ma za zadanie powiększyć penisa. W wyniku tego, iż posiada ona specjalną konstrukcję, wodna pompka może być bezproblemowo wykorzystywana pod prysznicem i w wannie. Eksperci uznają, że są to modele, które są najbezpieczniejsze dla użytkownika, gdyż nie niosą za sobą ryzyka otarć oraz uczucie przesuszenia.

Author: bbartek